Competitie indeling BMR 4 - 0519 - Reserve 6e klasse 02
BMR 4 SVME 4
RKMVC 3 RKIVV 2
Geertruidse Boys 4 Keer 3
RKVVM 4 FC Gulpen 3
FC Bemelen 2 VV SCM 6
Scharn 5 RKASV 6
   
Wedstrijdschema Beker
Datum Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
           
           
           
           
           
Wedstrijdschema Competitie
Datum Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
24-09-17 11.00 BMR 4 Scharn 5 Mheer 1-12
01-10-17 11.00 Keer 3 BMR 4 Cadier & Keer 1-5
08-10-17 11.00 FC Bemelen 2 BMR 4 Bemelen 3-6
15-10-17 11.00 BMR 4 RKMVC 3 Mheer 1-1
22-10-17   Inhaal/Beker      
29-10-17 11.00 Geertruidse Boys 4 BMR 4 St. Geertruid 5-2
05-11-17 11.00 BMR 4 RKIVV 2 Mheer Afg.
12-11-17 11.00 RKVVM 4 BMR 4 Margraten Afg.
19-11-17 11.00 BMR 4 RKASV 6 Mheer Afg.
26-11-17 11.00 BMR 4 FC Gulpen 3 Mheer Afg.
03-12-17 11.00 vv SCM 6 BMR 4 Maastricht 7-2
10-12-17 11.00 BMR 4 SVME 4 Mheer Afg.
17-12-17 11.00 BMR 4 RKIVV 2 Mheer Afg.
04-02-18 11.00  RKVVM 4 BMR 4 Margraten  
18-02-18   Inhaal/Beker      
25-02-18 11.00 RKMVC 3 BMR 4 Mechelen  
04-03-18 11.00 BMR 4 FC Bemelen 2 Mheer  
11-03-18 11.00 RKIVV 2 BMR 4 Ingber  
18-03-18 11.00 BMR 4 Geertruidse Boys 4 Mheer  
25-03-18 11.00 FC Gulpen 3 BMR 4 Gulpen  
31-03-18   Inhaal/Beker      
02-04-18   Inhaal/Beker      
08-04-18 11.00 BMR 4 Keer 3 Mheer  
15-04-18 11.00 Scharn 5 BMR 4 Maastricht  
22-04-18 11.00 RKASV 6 BMR 4 Maastricht  
29-04-18 11.00 BMR 4 SVME 4 Mheer  
01-05-18 19.30 BMR 4 RKIVV 2 Mheer  
06-05-18 11.00 BMR 4 RKASV 6 Mheer  
10-05-18 11.00 BMR 4 FC Gulpen 3 Mheer  
13-05-18 11.00 BMR 4 RKVVM 4 Mheer  
20-05-18 11.00 BMR 4 vv SCM 6 Mheer  
27-05-18 10.30 SVME 4 BMR 4 Eijsden  
Trainers/Leiders
1 Tom Caelen 06-81378513 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
2        
3        
4        
5        
Trainingen
1 Dinsdag 19.30 - 21.00 uur  
2 Vrijdag 19.30 - 21.00 uur  
Stand

Afgelastingen

Geen afgelastingen op het moment.


Jarigen

Jarigen BMR



Social Media

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com